ÖVRIGT / Musikinstrument / Ukulele 10381044
*
nr 1038 1044
Ukulele
1950-tal med autografer av Delta Rythm Boys, längd: 53 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:27:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/4 22:56:57
1
250 kr
29/4 23:24:35
2
350 kr
15/5 19:24:56
1
400 kr
16/5 10:18:07
3
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: musikinstrument ukulele
-
6331 Dragspel
Hohner, modell äldre. Längd: 21cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:42
-
6323 Fiol
1800-tal, + 2st stråkar. Längd: 60 cm, Med "Stradi..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:33
*
Ukulele
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1044
Ukulele
1950-tal med autografer av Delta Rythm Boys, längd: 53 cm
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/4 22:56:57 | 1 | 250 kr |
| 29/4 23:24:35 | 2 | 350 kr |
| 15/5 19:24:56 | 1 | 400 kr |
| 16/5 10:18:07 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: musikinstrument ukulele
-
6331 Dragspel
Hohner, modell äldre. Längd: 21cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:42 -
6323 Fiol
1800-tal, + 2st stråkar. Längd: 60 cm, Med "Stradi..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:33



