Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Musikinstrument / Ukulele 10381044



*

nr 1038 1044


Ukulele

1950-tal med autografer av Delta Rythm Boys, längd: 53 cm


Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 maj 2016
kl 18:27:12


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
29/4 22:56:57 1      250 kr
29/4 23:24:35 2      350 kr
15/5 19:24:56 1      400 kr
16/5 10:18:07 3      Vinnande bud



  • Tema
  • 16 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: musikinstrument ukulele
  • 6331 Dragspel
    Hohner, modell äldre. Längd: 21cm
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 20:42
  • 6323 Fiol
    1800-tal, + 2st stråkar. Längd: 60 cm, Med "Stradi..//
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 20:33




Ladda ner broschyr